Apartmán

Hotel Squash Centrum disponuje tromi apartmánmi umiestnenými na 1 poschodí. Ponúka komfortné ubytovanie pre jedného až piatich ľudí, k dispozícii je veľká manželská posteľ, jedno lôžko a rozkladacia pohovka. Apartmány sú priestranné s veľkosťou až 45m2, jeden s dvoma miestnosťami a jeden s mezonitom. Apartmány sú elegantne a vkusne zariadené, aby vyhovovali aj tej najnáročnejšej klientele.

Pre hostí Hotela Squash Centrum a Hotela Squash Dependance:

Ubytovanie na 1 noc zahŕňa 1 hodinu voľný vstup na squash/biliard/stolný tenis

Ubytovanie na 2-3 noci zahŕňa 1 hodinu voľný vstup na squash/biliard/stolný tenis a 1x voľný vstup do vírivej vane/infra sauny.

Voľné vstupy neplatia pre hostí, ktorí si zarezervovali ubytovanie cez ubytovacie portály (booking, trivago…)Exkluzívna garancia termínu na thajskú masáž vo WAN DEE DEE ešte v rovnaký deň v prípade dopytu do 17h (cenník masáží je uvedený na wandeedee.sk)

Apartmán

Veľká manželská posteľ, jedno lôžko a rozkladacia pohovka, LCD televízor, chladnička, internetové pripojenie, vlastné sociálne zariadenie a klimatizácia.

Rezervácia izby

Cenník

 

Hotel Squash Centrum

Typ izby
Apartmán (cena platná pre 2 osoby, možnosť ubytovania sa až 5 osôb, cena + prístelok 15€/osoba) 69€
Apartmán 1 osoba 49€
Jednolôžková izba 39€
Dvojlôžková izba rozdelené lôžka (cena platná pre 2 osoby, možnosť ubytovania sa až 4 osôb, cena + prístelok 15€/osoba) 49€
Dvojlôžková izba manželská posteľ (cena platná pre 2 osoby, možnosť ubytovania sa až 4 osôb, cena + prístelok 15€/osoba) 49€
Dvojlôžková izba manželská posteľ 1 osoba 44€
Doplnkové služby  
Príplatok za psa/mačku 15€/noc
Raňajky 8€/osoba
Prístelka 15€/noc/osoba
Klimatizácia (Apartmán) zdarma
Ubytovanie deti 0 – 3 roky vrátane bez nároku na lôžko zadarmo/noc

Reklamačný a hotelový poriadok

Fotogaléria