header

O hoteli

 

Hotel Squash Centrum a Hotel Squash Dependance je známy svojimi jedinečnými službami pre rozmanité typy hostí. Oddych a pohodu tu nájdu rodiny s deťmi, páry, priatelia, ale aj obchodní partneri. Naše služby uspokoja aj tých najnáročnejších návštevníkov.

U nás nájdete kombináciu oddychu, relaxu ale aj športového vyžitia. Ubytovanie v hotelovom komplexe s reštauráciou, wellness a športovými možnosťami alebo ubytovanie v tichej časti so záhradou, grilom, vonkajším posedením a dostupnou plne vybavenou kuchynkou ktorú ocenia nie len rodiny s deťmi.

Rozsiahle športové a spoločenské vybavenie zabezpečí, že aj keď Vás počas Vášho pobytu u nás počasie nepríjemne prekvapí, možnosťami trávenia voľného času v interiéri budete príjemne prekvapení. V hoteli môžete tráviť ako i romantické aj rodinné chvíle. Ponúkame Vám príjemný wellness oddych pri ktorom môžete použiť hydromasážny bazén pre 5 osôb alebo infra sauny. Zašportovať si môžete v troch squash kurtoch, pri stolnom tenise, biliarde a ponúkame možnosť využiť našu posilňovňu.

Reštaurácia a kaviareň v starožitnom štýle Vám ponúkne príjemné posedenie a zážitok pre Vašich najbližších. Reštaurácia ponúka chutnú domácu kuchyňu so slovenskými ako i s medzinárodnými jedlami.

K dispozícií rodičom máme i detský kútik, kde sa deti v pokoji prehrajú a tým umožnia rodičom príjemné posedenie v našom hoteli. V reštaurácii máme vždy dennú tlač a môžete sa bezplatne pripojiť na internet cez bezdrôtové zariadenie.

Parkovanie pred Hotelom disponuje až 20 parkovacími miestami a je možnosť parkovania až dvomi autobusmi. Parkovisko je strážené kamerovým systémom. V prípade príchodu na motocykloch, vieme zabezpečiť ich uzamknutie v priestoroch hotela. Hotel Squash Dependance ponúka parkovanie pred budovou alebo uzamykateľné parkovanie vo dvore tak isto strážené kamerovým systémom.

Izby

 

Hotel Squash Centrum a Hotel Squash Dependance je ideálnym miestom pre hostí, ktorí hľadajú ubytovanie v Prievidzi alebo okolí Bojníc. Ponúka ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré spĺňajú štandardy kvality.

Hotel Squash Vám ponúka ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch. K dispozícii je 10 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a 3 apartmány s veľkosťou až cca 40m2. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, chladničkou, internetovým pripojením a vlastným sociálnym zariadením s hygienickými pomôckami.

V druhej časti hotela Hotel Squash Dependance je ubytovacia kapacita 22 lôžok rozdelená do 4 dvojlôžkových izieb a jedného apartmánu ktorý spĺňa všetky kritéria pre prenocovanie invalida na invalidnom vozíku. Izby sú novo zrekonštruované na moderný štýl, sú priestranné a v tichej časti. Pre zákazníkov je k dispozícii kuchynka s mikrovlnou rúrou a šporákom, vonkajší gril a sedenie.

K dispozícií sú i detské postieľky pre najmenších. Pre majiteľov a milovníkov zvierat, hotel ponúka možnosť ubytovania aj s domácimi zvieratkami.

Ubytovať sa môžete od 14.00hod. do 19.00hod. V prípade neskoršieho príchodu telefonicky oznámte recepcii hotela. Pre ubytovanie v Hoteli Squash Dependance sa ubytováva na Hoteli Squash Centrum kde Vám odovzdajú kľúčiky a všetky informácie.

Od ubytováva sa do 10.00hod.

 

Apartmán

Veľká manželská posteľ, jedno lôžko a rozkladacia pohovka, LCD televízor, chladnička, internetové pripojenie, vlastné sociálne zariadenie a klimatizácia.

Viac →

Jednolôžková izba

Veľké jedno lôžko, LCD televízor, chladnička, internetové pripojenie a vlastné sociálne zariadenie.

Viac →

Dvojlôžková izba rozdelené lôžka

Dve veľké jedno lôžka, LCD televízor, chladnička, internetové pripojenie a vlastné sociálne zariadenie.

Viac →

Dvojlôžková izba manželská posteľ

Veľká manželská posteľ, LCD televízor, chladnička, internetové pripojenie a vlastné sociálne zariadenie.

Viac →

Služby

Hotel Squash Pictogram Reštaurácia Bezlepkové jedlo Jednoposteľové izby 100x200 Dvojlôžková izba Wellness LCD HD TV Domáci miláčikovia povolení Parkovanie zadarmo Garáž pre 3 motorky 24h recepcia WiFi Priestory pre fajčiarov Squash kurt Posilovňa Práčka

Hotel Squash Centrum ponúka služby:

 • gurmánsky zážitok v našej reštaurácii
 • wellness centrum, hydromasážny bazén a infra sauny
 • športové centrum, squash kurty, biliard, stolný tenis
 • cyklo a turistické poradenstvo
 • zapožičanie bicyklov
 • parkovisko s kamerovým systémom, parkovanie pre autobusy
 • uzamykateľná miestnosť pre parkovanie 3 motocyklov
 • + služby Hotel Squash Dependance

Hotel Squash Dependance ponúka služby:

 • Gril a vonkajšie sedenie
 • Detské ihrisko na záhrade
 • Uzamykateľné parkovisko vo dvore, strážené kamerovým systémom
 • Kuchynka so šporákom, mikrovlnou rúrou a chladničkou
 • Tiché prostredie
 • Ubytovanie pre invalidov
 • Vhodné pre rodiny s deťmi
 • + služby Hotel Squash Centrum

Pre hostí Hotela Squash Centrum a Hotela Squash Dependance:

Ubytovanie na 1 noc zahŕňa 1 hodinu voľný vstup na squash/biliard/stolný tenis

Ubytovanie na 2-3 noci zahŕňa 1 hodinu voľný vstup na squash/biliard/stolný tenis a 1x voľný vstup do vírivej vane/infra sauny.

Voľné vstupy neplatia pre hostí, ktorí si zarezervovali ubytovanie cez ubytovacie portály (booking, trivago…)Exkluzívna garancia termínu na thajskú masáž vo WAN DEE DEE ešte v rovnaký deň v prípade dopytu do 17h (cenník masáží je uvedený na wandeedee.sk)

Cenník

 

Hotel Squash Centrum

Typ izby
Apartmán (cena platná pre 3 osoby, možnosť ubytovania sa až 5 osôb, cena + prístelok 20,00€) 64,90€
Apartmán 1 osoba 43,90€
Jednolôžková izba 33,90€
Dvojlôžková izba rozdelené lôžka (cena platná pre 2 osoby, možnosť ubytovania sa až 3 osôb, cena + prístelok 20,00€) 43,90€
Dvojlôžková izba manželská posteľ (cena platná pre 2 osoby, možnosť ubytovania sa až 3 osôb, cena + prístelok 20,00€) 43,90€
Dvojlôžková izba manželská posteľ 1 osoba 38,90€
Doplnkové služby  
Príplatok za psa/mačku 5€/noc
Raňajky 6€/osoba
Prístelka 20€/noc
Klimatizácia (Apartmán) zdarma
Ubytovanie deti 0 – 3 roky vrátane bez nároku na lôžko zadarmo/noc
 

Hotel Squash Dependance

Typ izby
Apartmán (cena platná pre 3 osoby, možnosť ubytovania sa až 6 osôb, cena + prístelok 20,00€) 73,90€
Apartmán 1 osoba 47,90€
Invalid 2 osoby 53,90€
Dvojlôžková izba manželská posteľ (cena platná pre 2 osoby, možnosť ubytovania sa až 4 osôb, cena + prístelok 20,00€) 53,90€
Dvojlôžková izba manželská posteľ 1 osoba 43,90€
Doplnkové služby
Príplatok za psa/mačku 5€/noc
Raňajky 6€/osoba
Prístelka 20€/noc
Klimatizácia (všetky izby) zdarma
Ubytovanie deti 0 – 3 roky vrátane bez nároku na lôžko zadarmo/noc