header

O hoteli

Hotel Squash Dependance je samostatná budova v tichšej časti mesta, je súčasťou Hotela Squash Centrum, vzdialeného od neho 150m, ubytováva sa na Hoteli Squash Centrum kde Vám odovzdajú všetky informácie. Oddych a pohodu tu nájdu rodiny s deťmi, páry, priatelia, ale aj obchodní partneri. Naše služby uspokoja aj tých najnáročnejších návštevníkov.

U nás nájdete kombináciu oddychu, relaxu ale aj športového vyžitia. Ubytovanie v tichej časti so záhradou, grilom, vonkajším posedením a dostupnou plne vybavenou kuchynkou ktorú ocenia nie len rodiny s deťmi a ubytovanie v hotelovom komplexe s reštauráciou, wellness a športovými možnosťami

Rozsiahle športové a spoločenské vybavenie zabezpečí, že aj keď Vás počas Vášho pobytu u nás počasie nepríjemne prekvapí, možnosťami trávenia voľného času v interiéri budete príjemne prekvapení. V hoteli môžete tráviť ako i romantické aj rodinné chvíle. Ponúkame Vám príjemný wellness oddych pri ktorom môžete použiť hydromasážny bazén pre 5 osôb alebo infra sauny. Zašportovať si môžete v troch squash kurtoch, pri stolnom tenise, biliarde a ponúkame možnosť využiť našu posilňovňu

Reštaurácia a kaviareň v starožitnom štýle Vám ponúkne príjemné posedenie a zážitok pre Vašich najbližších. Reštaurácia ponúka chutnú domácu kuchyňu so slovenskými ako i s medzinárodnými jedlami.

K dispozícií rodičom máme i detský kútik, kde sa deti v pokoji prehrajú a tým umožnia rodičom príjemné posedenie v našom hoteli.
V reštaurácii máme vždy dennú tlač a môžete sa bezplatne pripojiť na internet cez bezdrôtové zariadenie.

Hotel Squash Dependance ponúka parkovanie pred budovou alebo uzamykateľné parkovanie vo dvore strážené kamerovým systémom. Parkovanie pred Hotelom Squash Centrum disponuje až 20 parkovacími miestami a je možnosť parkovania až dvomi autobusmi. Parkovisko je strážené kamerovým systémom. V prípade príchodu na motocykloch, vieme zabezpečiť ich uzamknutie v priestoroch hotela.

Izby

Hotel Squash Dependance a Hotel Squash Centrum je ideálnym miestom pre hostí, ktorí hľadajú ubytovanie v Prievidzi alebo okolí Bojníc. Ponúka ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré spĺňajú štandardy kvality.

Hotel Squash Dependance disponuje 22 lôžkami, rozdelenými do 4 dvojlôžkových izieb a jedného apartmánu. Izby sú novo zrekonštruované na moderný štýl, v tichej časti, izby sú priestranné s veľkosťou od 25m2 do 35m2. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, chladničkou, internetovým pripojením a vlastným sociálnym zariadením s hygienickými pomôckami. Apartmán má 48m2 a spĺňa aj všetky kritéria pre prenocovanie invalida na invalidnom vozíku. Pre zákazníkov je k dispozícii kuchynka s mikrovlnou rúrou a šporákom, vonkajší gril a sedenie.

Hotel Squash Centrum Vám ponúka ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch. K dispozícii je 10 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a 3 apartmány s veľkosťou až cca 40m2.

K dispozícií sú i detské postieľky pre najmenších. Pre majiteľov a milovníkov zvierat, hotel ponúka možnosť ubytovania aj s domácimi zvieratkami.

Ubytovať sa môžete od 15.00hod. do 19.00hod. V prípade neskoršieho príchodu telefonicky oznámte recepcii hotela. Pre ubytovanie v Hoteli Squash Dependance sa ubytováva na Hoteli Squash Centrum kde Vám odovzdajú kľúčiky a všetky informácie.

Od ubytováva sa do 10.00hod.

Apartmán

Extra veľká manželská posteľ a 3 prístelky, LCD televízor, chladnička, internetové pripojenie, vlastné sociálne zariadenie a klimatizácia. Spĺňa všetky kritéria pre prenocovanie invalida na invalidnom vozíku.

Viac →

Izba č. 1

Extra veľká manželská posteľ a rozkladacia pohovka, LCD televízor, chladnička, internetové pripojenie a vlastné sociálne zariadenie.

Viac →

Izba č. 2

Extra veľká manželská posteľ a rozkladacia pohovka, LCD televízor, chladnička, internetové pripojenie a vlastné sociálne zariadenie.

Viac →

Izba č. 3

Extra veľká manželská posteľ a rozkladacia pohovka, LCD televízor, chladnička, internetové pripojenie, vlastné sociálne zariadenie a klimatizácia.

Viac →

Izba č. 4

Extra veľká manželská posteľ a rozkladacia pohovka, LCD televízor, chladnička, internetové pripojenie, vlastné sociálne zariadenie a klimatizácia.

Viac →

Služby

Hotel Squash Pictogram Extra veľká manželská posteľ 200x200 Bezbariérový apartmán Vhodné pre rodiny s deťmi Klimatizované izby LCD HD TV Domáci miláčikovia povolení Požičovňa bicyklov Parkovanie zadarmo Uzamykateľné parkovisko v súkromí 24h recepcia WiFi Nefajčiarsky hotel Záhrada Gril na záhrade

Hotel Squash Dependance ponúka služby:

 • Gril a vonkajšie sedenie
 • Detské ihrisko na záhrade
 • Uzamykateľné parkovisko vo dvore, strážené kamerovým systémom
 • Kuchynka so šporákom, mikrovlnou rúrou a chladničkou
 • Tiché prostredie
 • Ubytovanie pre invalidov
 • Vhodné pre rodiny s deťmi
 • + služby Hotel Squash Centrum

Hotel Squash Centrum ponúka služby:

 • gurmánsky zážitok v našej reštaurácii
 • wellness centrum, hydromasážny bazén a infra sauny
 • športové centrum, squash kurty, biliard, stolný tenis
 • cyklo a turistické poradenstvo
 • zapožičanie bicyklov
 • parkovisko s kamerovým systémom, parkovanie pre autobusy
 • uzamykateľná miestnosť pre parkovanie 3 motocyklov
 • + služby Hotel Squash Dependance

Cenník

Hotel Squash Dependance

Typ izby
Apartmán (cena platná pre 2 osoby, možnosť ubytovania sa až 6 osôb, cena + prístelok 15€/osoba) 89€
Apartmán 1 osoba 69€
Invalid 2 osoby 69€
Dvojlôžková izba manželská posteľ (cena platná pre 2 osoby, možnosť ubytovania sa až 4 osôb, cena + prístelok 15€/osoba) 69€
Dvojlôžková izba manželská posteľ 1 osoba 54€
Doplnkové služby
Príplatok za psa/mačku 15€/noc
Raňajky 8€/osoba
Prístelka 15€/noc/osoba
Klimatizácia (všetky izby) zdarma
Ubytovanie deti 0 – 3 roky vrátane bez nároku na lôžko zadarmo/noc

Hotel Squash Centrum

Typ izby
Apartmán (cena platná pre 2 osoby, možnosť ubytovania sa až 5 osôb, cena + prístelok 15€/osoba) 79€
Apartmán 1 osoba 59€
Jednolôžková izba 44€
Dvojlôžková izba rozdelené lôžka (cena platná pre 2 osoby, možnosť ubytovania sa až 4 osôb, cena + prístelok 15€/osoba) 59€
Dvojlôžková izba manželská posteľ (cena platná pre 2 osoby, možnosť ubytovania sa až 4 osôb, cena + prístelok 15€/osoba) 59€
Dvojlôžková izba manželská posteľ 1 osoba 49€
Doplnkové služby  
Príplatok za psa/mačku 15€/noc
Raňajky 8€/osoba
Prístelka 15€/noc/osoba
Klimatizácia (Apartmán) zdarma
Ubytovanie deti 0 – 3 roky vrátane bez nároku na lôžko zadarmo/noc