Izba č. 3

Dvojlôžková izba ponúka komfortné ubytovanie pre jedného až štyroch ľudí, k dispozícii je extra veľká manželská posteľ a rozkladacia pohovka. Izba je útulne a moderne zariadená, aby vyhovovala aj tej najnáročnejšej klientele, v tichej časti, izba je priestranná s veľkosťou 27m2. Pre zákazníkov je v budove k dispozícii kuchynka s mikrovlnou rúrou a šporákom, vonkajší gril a sedenie.

Pre hostí Hotela Squash Centrum a Hotela Squash Dependance:

Ubytovanie na 1 noc zahŕňa 1 hodinu voľný vstup na squash/biliard/stolný tenis

Ubytovanie na 2-3 noci zahŕňa 1 hodinu voľný vstup na squash/biliard/stolný tenis a 1x voľný vstup do vírivej vane/infra sauny.

Voľné vstupy neplatia pre hostí, ktorí si zarezervovali ubytovanie cez ubytovacie portály (booking, trivago…)Exkluzívna garancia termínu na thajskú masáž vo WAN DEE DEE ešte v rovnaký deň v prípade dopytu do 17h (cenník masáží je uvedený na wandeedee.sk)

Izba č. 3

Extra veľká manželská posteľ a rozkladacia pohovka, LCD televízor, chladnička, internetové pripojenie, vlastné sociálne zariadenie a klimatizácia.

Rezervácia izby

Pôdorys

Pôdorys izby

27 m2

Cenník

Hotel Squash Dependance

Typ izby
Apartmán (cena platná pre 3 osoby, možnosť ubytovania sa až 6 osôb, cena + prístelok 20,00€) 73,90€
Apartmán 1 osoba 47,90€
Invalid 2 osoby 53,90€
Dvojlôžková izba manželská posteľ (cena platná pre 2 osoby, možnosť ubytovania sa až 4 osôb, cena + prístelok 20,00€) 53,90€
Dvojlôžková izba manželská posteľ 1 osoba 43,90€
Doplnkové služby
Príplatok za psa/mačku 5€/noc
Raňajky 6€/osoba
Prístelka 20€/noc
Klimatizácia (všetky izby) zdarma
Ubytovanie deti 0 – 4 roky vrátane bez nároku na lôžko zadarmo/noc

Reklamačný a hotelový poriadok

Fotogaléria