header

Spoločenské a firemné akcie

 

Hotel Squash ponúka priestory na rodinné oslavy, svadby, stretávky, školenia, semináre a rôzne iné podujatia.

Pre Firemné stretnutie, školenie alebo rodinnú oslavu môžte využiť športové aktivity pre zábavu a súdržnosť. V Športovej časti hotela máme tri squash kurty, posilňovňu, stolný tenis či biliard. Všetky potrebné športové pomôcky Vám radi požičiame.

Dopriať si môžu oddych v Hotelovom Wellness a to vo vírivej vani, infra saune a soláriu.

Parkovanie je priamo pred hotelom, strážené kamerovým systémom.

Oslavy a svadby Vám vieme zabezpečiť v našej reštaurácii, ktorá má kapacitu 30 a 50 ľudí. Ponúkame príjemné posedenie a zážitok pre Vašich najbližších.

K dispozícii je konferenčná miestnosť – vináreň pre firemné stretnutia, školenia, stretávky alebo iné podujatie, ktorá je otvorená podľa potreby. Kapacita miestnosti je 70 ľudí v závislosti od typu sedenia. Má samostatné sociálne zariadenie a samostatný vchod na parkovisko.

Typy sedenia: sedenie kino, školské sedenie, U sedenie, T sedenie, I sedenie alebo sedenie geneva.

Vybavenie

 
  • Dataprojektor
  • Pripojenie na internet
  • Flipchart
  • Premietacie plátno
  • DVD / CD prehrávač
  • LCD televízor
  • Ostatné na vyžiadanie

Pri rezervácii je potrebné dopredu uviesť o ktorú miestnosť máte záujem.
Rezervácie na tel.č. +421 907 981 516 alebo na mail: squashhotel@gmail.com.

Priestory

 

Pre Vašu akciu Vám ponúkame priestory reštaurácie ktorá má kapacitu 30 a 50 ľudí. Typ sedenia T, I, U. Reštaurácia je priestranná, presvetlená a plná kvetov.

Konferenčná miestnosť ktorá je vhodná skôr pre firemné stretnutie, školenie alebo stretávky má kapacitu 70 ľudí v závislosti od typu sedenia. Typ sedenia kino, školské sedenie, U sedenie, T sedenie, I sedenie, Ženevské sedenie. Má samostatné sociálne zariadenie a samostatný vchod na parkovisko.

Firemné stretnutie alebo školenie môže využiť športové aktivity pre zábavu a súdržnosť kolektívu. V Športovej časti hotela máme tri squash kurty, posilňovňu, stolný tenis či biliard. Všetky potrebné športové pomôcky Vám radi požičiame.

Dopriať si môžu oddych v Hotelovom Wellness a to vo vírivej vani, infra saune a soláriu.

Parkovanie je priamo pred hotelom, strážené kamerovým systémom.

Typy sedenia

Ubytovanie

 

Hotel Squash Centrum a Hotel Squash Dependance je ideálnym miestom pre hostí, ktorí hľadajú ubytovanie v Prievidzi alebo okolí Bojníc. Ponúka ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré spĺňajú štandardy kvality.

Hotel Squash Vám ponúka ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch. K dispozícii je 10 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a 3 apartmány s veľkosťou až cca 40m2. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, chladničkou, internetovým pripojením a vlastným sociálnym zariadením s hygienickými pomôckami.

V druhej časti hotela Hotel Squash Dependance je ubytovacia kapacita 22 lôžok rozdelená do 4 dvojlôžkových izieb a jedného apartmánu ktorý spĺňa všetky kritéria pre prenocovanie invalida na invalidnom vozíku. Izby sú novo zrekonštruované na moderný štýl, sú priestranné a v tichej časti. Pre zákazníkov je k dispozícii kuchynka s mikrovlnou rúrou a šporákom, vonkajší gril a sedenie.

K dispozícií sú i detské postieľky pre najmenších. Pre majiteľov a milovníkov zvierat, hotel ponúka možnosť ubytovania aj s domácimi zvieratkami.

Ubytovať sa môžete od 13.00hod. do 19.00hod. V prípade neskoršieho príchodu telefonicky oznámte recepcii hotela. Pre ubytovanie v Hoteli Squash Dependance sa ubytováva na Hoteli Squash Centrum kde Vám odovzdajú kľúčiky a všetky informácie.

Od ubytováva sa do 11.00hod.

Strava

 
Reštaurácia ponúka chutnú domácu kuchyňu so slovenskými ako i s medzinárodnými jedlami, široký výber destilátov ako i slovenských a českých vín. Menu si môžete vyskladať z nášho lístka, alebo Vám môžeme ponúknuť raňajkové, obedné alebo večerné bufetové stoly. Ostatné služby zabezpečíme na požiadanie. Menu lístok pre oslavy a svadby Vám ponúkneme v našom hoteli alebo na požiadanie e-mailom.