header

Wellness

 

Oddýchnuť si môžete vo wellness zariadení v hydromasážnom bazéne pre 5 osôb ako aj v infra saunách, soláriu – super turbo. V našom wellness budú mať súkromie nie len ubytovaný hostia.
Rezervácia na tel.č.: +421 907 981 516, +421 907 807 139.

Saunovanie a hydromasážny bazén je spôsob ako rýchlo odstrániť fyzickú a psychickú únavu, zlepšiť imunitu a najmä zlepšiť svoje zdravie. Prispieva k vnútornej pohode a prečisťuje organizumus.

Infrasauna má pre svoje obdivuhodné účinky svoje miesto medzi každodennými aktivitami plnými stresu. Účinky infrasauny sú jasné – posilnenie imunity, relax, detoxikácia. Infrasauna pomáha od bolesti, stresu, únavy, nespavosti, problémov s pohybovým aparátom, pomáha pri chudnutí, bojuje s celulitídou aj akné, problematickou pleťou.

Pokým v iných saunách zabezpečujú prenos tepla vhodné druhy saunových pecí produkujúce vyhrievanie priestoru a tým horúci vzduch, v infra saune sú takýmto médiom a zdrojom žiarenia infražiariče v tvare dosky. Pri pobyte v infra saune sa vám prehreje nielen povrch tela, ale vzniknuté teplo preniká až 25 mm hlboko do svalovej hmoty a dochádza k intenzívnemu poteniu už pri nižších teplotách od 40 po 55°C (všeobecne odporúčané je od 45 do 50°C), vďaka čomu sa z vášho tela vyplavujú škodlivé látky a čistí sa vaša pokožka.

Prevencia proti chorobe vašich detí v podobe pravidelného saunovania. Podľa štúdií saunovaniie v infrasaune prospešne účinky na neuro-vegetatívny systém, čo pomáha k väčšej chuti do jedla, lepšiemu spánku a tiež k väčšiemu pokoju dieťaťa.

Čo patrí medzi najväčšie zdravotné prínosy infra sauny?

  • Prevencia ochorenia ako je napríklad chrípka
  • Zlepšenie imunity a kondície
  • Zníženie stuhnutosti svalov a kĺbov
  • Zmiernenie bolesti a napätie
  • Stimulácia krvného obehu
  • Liečba zápalov kože
  • Chudnutie (za 30 minút až 1200 KJ)
  • Celková relaxácia a regenerácia organizmu

V susedstve sa nachádza salón Visage Art kde v príjemnom prostredí ponúkajú najnovšie metódy a špičkové služby v oblasti kaderníctva, kozmetiky, masáže a pedikúry. V prípade záujmu nám dajte vedieť a zariadime rezerváciu za Vás.

 
 

Cenník – wellness

Služba Cena
Sauna 9,90€/osoba – 35 min.
Sauna 3,90€/ďalšia osoba
Vírivá vaňa 12,90€/osoba – 40 min.
Vírivá vaňa 4,90€/ďalšia osoba
Solárium 0,40€/1 min.

Šport

 

Hotel Squash má tri moderné medzinárodné squash kurty tarkett, posilňovňu, biliard, a stolný tenis. kde Vám v prípade zabudnutia si športových pomôcok požičiame rakety, loptičky a iné športové potreby.

Na hoteli máme pre Vás k dispozícií na zapožičanie bicykle pre páry ako i pre rodiny s deťmi. Môžete si užiť pohodlné a bezpečné bicyklovanie po Prievidzi, Bojniciach a okolí. V prípade záujmu je potrebná rezervácia.

Možnosť využitia novopostavenej tenisovej haly s umelým povrchom, ktorý sa nachádza 300m od hotela.

V neďalekom okolí (8 – 40 min. jazdy osobným vozidlom) sa nachádza 14 malých ale aj veľkých lyžiarskych stredísk.

 

Originálne thajské masáže WAN DEE DEE

 

Exkluzívna garancia termínu na thajskú masáž vo WAN DEE DEE ešte v rovnaký deň v prípade dopytu do 17h (cenník masáží je uvedený na wandeedee.sk)

 
 

Cenník – šport

Služba Cena
Squash Po-Pi 8:00-14:00 10€/hod.
Squash Po-Pi 14:00-21:00 12€/hod.
Squash Víkend/Sviatok 12€/hod.
Squash Študent 10€/hod.
Stolný tenis 8€/hod.
Biliard 8€/hod.
Posilovňa 1,50€/hod.

Požičovňa

Služba Cena
Raketa squash 2,5€/ks
Lopta squash 1€/ks
Uterák 1€/ks

Cenník – squash permanentka

Služba Cena
30 vstupov 289€
15 vstupov 149€
V cene permanentky je 20% zľava na vstup do infra sauny a vírivej vane.